články

Kolekcia Cherokee Relolution

Prečo je rad pracovných odevov Cherokee Revolution taký výnimočný? Pretože obleky Revolution sú tak pohodlné, že si ich budete chcieť obliecť vždy.Značka Cherokee spôsobila revolúciu v odvetví základných, nudných uniforiem vytvorením skutočne štýlového, pohodlného a technologicky vyspelého zdravotníckeho oblečenia.

Vieme, aká dôležitá je pre vás sterilita a časté pranie oblečenia. Látka sa však často perie a farba sa stáva matnou a oblek stráca svoj reprezentatívny vzhľad. Prehrá, ale nie v Cherokee…

Kolekcia Revolution je nielen cenovo dostupná, ale aj odolná a funkčná, prežije viac ako 100 praní v práčke pri nízkych teplotách. Ideálne pre lekárov, ktorí oceňujú luxus, za nízku cenu je to približne rovnaké, ako keby ste našli Iphone za cenu Nokie.

Kolekcia Revolution ponúka širokú škálu farieb, ktoré sa dajú navzájom kombinovať. Modely pre ženy sú dostupné v 20 farbách.

V tejto obľúbenej kolekcii nájdete širokú škálu štýlov, vrátane joggerov, klasických rovných nohavíc, topov v rôznych prevedeniach, košieľ, tehotenského oblečenia a vypchatých búnd.

Revolution pristane úplne každému, dostupné sú vo veľkostiach od XXS do 5 XL, v ponuke sú modely pre drobnú postavu, nízkeho aj vysokého vzrastu.

Látka z kolekcie Revolution od Cherokee

Naši zákazníci nepochybne milujú kolekciu Revolution pre jej mäkkú, hodvábnu, priedušnú tkaninu, ktorá pozostáva z:

  • 78 % polyester;
  • 20% viskóza;
  • 2% spandex.

Látka sa ľahko udržiava a je veľmi odolná. Vďaka zmesovej tkanine, ktorá obsahuje polyester, je zdravotnícke oblečenie z tohto materiálu odolné, zachováva farbu a ľahko sa udržiava.

Viskóza je mäkké, prírodné celulózové vlákno, ktoré absorbuje vlhkosť a poskytuje väčší komfort.

Vďaka malému množstvu spandexu, ktorý má strečové vlastnosti, látka nebráni v pohybe, dodáva obleku pružnosť a naťahuje sa v oboch smeroch

Prečo kolekcia Cherokee’s Revolution Collection je jedinečná?

Línia Revolution navyše zahŕňa športové modely pre aktívne ženy a mužov. Takéto modely sme doplnili krásnymi vložkami z mäkkej, priedušnej gumičky, vďaka ktorej oblečenie nielen dobre sedí, ale umožňuje aj pohyb bez zábran.

Porézny charakter materiálu umožňuje pokožke voľne dýchať, zatiaľ čo extra schopnosť látky odvádzať vlhkosť zaisťuje pohodlie a sucho po celý deň.