Doprava, platba a zľavy

DOPRAVA

Osobný odber

Radi nakupujete osobne? V Medgroup.SK, s. r. o. môžete nakúpiť aj osobne na všetkých predajniach. Tovar ktorý máme na stránke skladom, si môžete zobrať hneď do rúk a ochotný personál Vám rád zodpovie všetky vaše doplňujúce otázky. Viac informácií o predajniach sa dočítate https://medgroup.sk/o-nas/. Osobný odber je samozrejme zdarma pri platbe vopred.

Zásielkovňa

Cena za doručenie do Zásielkovne (Slovenská pošta, Packeta) – odberné miesto podľa Vášho výberu je 2,50 €.
Doprava zadarmo cez Zásielkovňu platí pri nákupe nad 60€ do zásielkovne.
Výmena a vrátenie tovaru na výmenu cez Zásielkovňu zadarmo. Formulár na výmenu tovaru Reklamačný formulár

Kuriérska služba DPD

Cena za doručenie kuriérskou prepravnou spoločnosťou DPD je 3,5 €.
Doprava zadarmo kuriérom platí pri nákupe nad 100 €.

PLATBY

Bankový prevod – platba prevodom na účet
Platbu za tovar uskutočníte prevodom na náš účet vedený v Tatra banke. Po výbere tejto možnosti Vám systém zobrazí údaje (číslo účtu, sumu, variabilný symbol) pre vykonanie platby prevodom. Rovnaké informácie Vám prídu e-mailom priamo v objednávke – pre uľahčenie Vám zobrazí QR kód pre spracovanie platby prevodom. Platba prevodom je pripísaná na náš účet najneskôr nasledujúci pracovný deň do 10:00hod. Po pripísaní platby pripravujeme objednávku na odoslanie a odosielame.

Dobierkou

Za tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou cez terminál prepravcu pri preberaní zásielky od doručovateľa/kuriéra Slovenská pošta. V prípade úhrady za tovar dobierkou sa účtuje poplatok 1,2 Eur s DPH.

Platba bankovou kartou

Platbu za tovar uskutočníte platobonou kartou cez bránu TatraPay, na ktorú Vás presmeruje stránka po potvrdení objednávky automaticky. Po úspešnej platbe dostanete e-mailom potvrdenie od partnera TatraPay o úspešnej platbe a u nás sa začne príprava Vašej objednávky.

Hotovosť

Za tovar zaplatíte v predajni hotovosťou alebo platobnou kartou priamo na pobočkách https://medgroup.sk/o-nas/

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY: (ceny s DPH)

od 120 Eur – 5% zľava
od 300 Eur – 7%
od 500 Eur – 10%