Vyberte značku
0 Položka
Objednať
Volať na
Značky

Tovary firmy Cherokee sú široko známe pre ich pohodlie a módny dizajn od roku 1972. Podľa prieskumov spotrebiteľskej mienky a analýzy trhu, spoločnosť je jedným z desiatich najväčších výrobcov dámskeho a pánskeho oblečenia.

V roku 2004 spoločnosť Cherokee Uniformy si uvedomila potreby profesionálov v zdravotníctve o klasickom, spoľahlivom, pohodlnom a odolnom oblečení, ktoré by mohlo mať širokú škálu veľkostí a farieb, a mohlo uspokojiť celý kolektív, ako aj jednotlivcov. Výsledkom tohto vznikla zbierka zdravotníckeho oblečenia Cherokee Workwear.

Dlhoročné tradície vytvorili náš prístup k rozvoju a výrobe zdravotníckych uniforiem a príslušenstva, a tiež sa pomohli  stať unikátnou značkou pre zdravotníkov v USA. Venujeme sa vytváraniu módnych trendov, pohodlia a vysokokvalitných výrobkov, ktoré robia prácu zdravotníckeho personálu viac príjemnou a pohodlnou. Možno ste si všimli unikátnosť zdravotníckeho oblečenia Cherokee, ktoré sa vyznačuje svojím jedinečným štýlom a je ideálne pre použitie v zdravotníctve bez obmedzenia.

V súčastnosti spoločnosť Cherokee oslavuje desiate výročie od založenia linky zdravotníckeho oblečenia a podľa úrovne predaja je prvou spoločnosťou spomedzi spoločností, vyrábajúcich oblečenie pre zdravotníkov. V súčastnosti má značka veľa verných užívateľov po celom svete.

Výhody, ktoré podčiarkujú jedinečnosť zdravotníckeho oblečenia Cherokee sú:

1) módny dizajn - pravidelne vytvárajú nové modely a spolupracujú s najlepšími odborníkmi pre vytvorenie zdravotníckeho oblečenia. Odporúčame sa oboznámiť so spektrom výrobkov v katalógu.

2) tkanina – vytvárajú modely z tkaniny v keprovej väzbe, ktorá sa vyznačuje svojou praktickosťou.

3) pôvodné farebné spektrum - spolupráca s umelcami umožňuje poskytnúť spotrebiteľom širokú škálu exkluzívnych dizajnových riešení.